/   Apie mus   /   Naujienos   /   Autoparkas   /   Kontaktai   /   Paslaugos   /   Sandėliai  Apie mus

UAB “ORSEMA” – kelių transporto ir logistikos paslaugas teikianti įmonė. Bendrovė pradėjo savo veiklą 1995 m. ir jau daugelį metų sekmingai plečia savo transporto parką bei paslaugų spektrą. Nuo 1996 m. UAB “ORSEMA” yra nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos "Linava" narys. Šio metu įmonė turi nuosava autoparka, 92m3 ir 120m3 transportas. Visi masinos atitinka EURO3 -EURO5 reikalavimams. Visi automobiliai aprūpinti mobiliuoju ryšiu ir palydoviniu ryšiu, leidžiančiu nenutrūkstamai kontroliuoti krovinių judėjimą nuo pasikrovimo iki išsikrovimo vietos bei operatyviai suteikti klientams informaciją apie krovinio buvimo vietą. Visi UAB “ORSEMA” gabenami kroviniai apdrausti pagal tarptautinių konvencijų reikalavimus. Esant poreikiui galime krovinį apdrausti papildomai. Turimas automobilių parkas leidžia garantuoti savalaikį Jūsų krovinių paėmimą ir gabenimą tiek esant dideliems projektams, tiek esant vienkartiniams pervežimams, tiek pilniems, tiek ir daliniams kroviniams. Pagrindiniai mūsų darbo maršrutai yra: krovinių gabenimas į (iš) Lietuvos į Rusiją, , Italiją-Rusija, Vokietija-Rusija.

Bendraudami tiesiogiai su krovinio vežėjais be tarpininkų, Jūs sutaupysite ne tik savo pinigus bei laiką, bet visada turėsite savalaikę ir tikslią informaciją apie Jūsų krovinio judėjimą ir pristatymo terminus!

   © 2005 ORSEMA, UAB. Laisves pr.60, LT-05120 Vilnius, Lietuva. Tel.: +370 5 243 0331, faks.: +370 5 260 2999 info@umeja.lt